RSS
19 Грудень
     
 
Bank of America: біткоїн не має майбутнього

Згідно з Bloomberg, голова відділу досліджень світових сировинних активів і деривативів Франциско Бланш порадив інвесторам не сподіватися на зростання вартості біткоїна.

Він заявив, що криптовалюта залишається приманкою для шахраїв і злодіїв. Пан Бланш також зазначив, що криптовалюти залишаються незаконними в багатьох країнах світу і додав, що, щоб біткоїн процвітав, він повинен стати надійною валютою.

Тим часом обсяг операцій з біткоїном за останні місяці збільшився до більш ніж $1 мільярда на день. В деякі дні сума перевищувала $2 мільярди.

Бланш зазначив, що волатильність біткоїнів зменшилась, оскільки ця валюта стала ліквідною і змогла масштабуватися. Однак їх волатильність залишається вищою, ніж валюти ринків, що розвиваються. Крім того, за словами Бланша, криптовалюти не корелюють із золотом, нафтою, валютами з групи 10 чи акціями.

За його словами, зростання ціни на криптовалюту як і раніше буде залежати від віри в неї фінансових інститутів, корпорацій і приватних осіб. В даний час 1 біткоїн коштує більш ніж $2500 , що в 2 рази більше за ціну на початку року.

Більшість регульованих фінансових компаній дозволяє клієнтам працювати з фізичними або фінансовими активами, але в даний час вони не працюють з криптовалютою, зауважив Бланш. З його думкою згодні аналітики Morgan Stanley, які заявили, що для зміцнення криптовалюти необхідна підтримка уряду.

У червні Morgan Stanley зазначив, що інвестори і регулюючі держоргани розглядають криптовалюту більше як активи, ніж грошову одиницю. Аналітики вважають, що біткоїни – це «незручний спосіб оплати», і є лише кілька причин використовувати криптовалюту замість кредитної або дебетової картки.

Morgan Stanley перерахував тільки «припущення» про причини підвищення цін на біткоїн. Згідно зі звітом, в аналітиків немає пояснення такого зростання криптовалюти.

 
НОВИНИ