RSS
13 Грудень
     
 
В Італії викрили грабіжників банкоматів у масках Трампа

В Італії викрили грабіжників, які здійснювали нальоти на банкомати в масках президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє La Stampa.

За інформацією правоохоронців, нападниками виявилися двоє уродженців північноіталійської провінції П’ємонт, Вітторіо і Іван Лафоре, брати, вік яких 27 років і 31 рік.

Зазначається, що за час злочинної діяльності, яка, імовірно, налічує кілька десятків пограбувань на території провінції П’ємонт, вони викрали близько 100 тисяч євро. Зазначено, що карабінери знайшли слід братів, позаяк ті постійно пересувалися на одному і тому ж автомобілі Mercedes чорного кольору, а методика їхнього грабежу не змінювалася.

Зокрема, підозрювані використовували пристрій, що нагадує лопату з перемикачем на кінці держака (через трубку були проведені контакти). Один кінець пристрою, начинений вибухівкою, вставлявся в банкомат, потім контакти замикалися, і відбувався вибух.

Правоохоронці затримали грабіжників під час останньої спроби пограбування, коли вони встигли привести свій пристрій в дію.

 
НОВИНИ