RSS
17 Грудень
     
 
DZ Bank дав прогноз курсу євро до долара до кінця року

Курс євро, який підвищився приблизно на 8% відносно долара США з початку поточного року, як і раніше має потенціал для зростання, вважають аналітики DZ Bank.

Вони прогнозують, що, незважаючи на деяке послаблення єдиної європейської валюти в останні дні, до кінця 2017 року її вартість підніметься до $1,15, а до середини наступного року курс може досягти $1,18.

Євро торгується в понеділок увечері близько $1,1396.

DZ Bank дав найбільш точний прогноз вартості єдиної європейської валюти у другому кварталі серед респондентів, що взяли участь в опитуванні агентства Bloomberg. У середньому експерти очікують, що євро подешевшає і буде коштувати близько $1,13 як в кінці поточного року, так і в середині 2018 року.

З 80 банків, що дали прогнози, всього 23 очікують курс на рівні $1,15 або вище наприкінці цього року.
DZ Bank “явно був більшим “биком”, ніж більшість” експертів, і вірно спрогнозував те, що негативний вплив французьких виборів на єдину валюту буде обмеженим, сказала старший валютний аналітик DZ Bank Соня Мартен.

“У євро є певний потенціал для зростання в наступні 12 місяців”, – заявила вона. На її думку, послаблення політичних ризиків та прискорення темпів відновлення економіки можуть підштовхнути Європейський центральний банк до відходу від ультрам’якої грошово-кредитної політики, що може стати ключовим фактором для зміцнення євро.

Аналітики Rand Merchant Bank, які посіли друге за точністю прогнозу місце, очікують падіння курсу до $1,1 до кінця цього року і відновлення його до $1,12 до завершення першого півріччя 2018 року.

Експерти Canadian Imperial Bank of Commerce, що опинилися на третій позиції, вважають, що євро в грудні буде коштувати $1,14 і зросте до $1,16 до липня наступного року.

 
НОВИНИ