RSS
16 Грудень
     
 
Експерт розповів, що робити з «токсичними» активами ПриватБанку

Якщо б в Україні був перехідний банк для «токсичних» активів, то це питання було б автоматично вирішене. Та, на жаль, цих інструментів не було створено.

Про це у ефірі передачі “Фінансовий тиждень” на 5 каналі розповів голова правління Української міжбанківської валютної біржі Анатолій Гулей.

«Тому зараз все, що можна зробити – нарощувати операційний дохід таким чином, щоб банк функціонував і забезпечував свою діяльність самостійно», – зазначає Гулей.

З його слів, наразі треба «висадити» велику команду юристів у самому ПриватБанку і починати воювати на всіх фронтах, тому що 236 позичальників – це юридичні особи, за якими стоять відповідні люди.

«Треба робити позиви, повертати, заходити в суди. Але не факт, що по кожному з позовів буде перемога. Все це потребує досить тривалого часу», – розповідає голова правління Української міжбанківської валютної біржі.

При цьому Гулей вважає, що якби Шлапак заходив зі своєю командою до ПриватБанку, він би міг швидше перекрити проблеми з «токсичними» активами.

«Але спочатку була підібрана команда Мінфіном, а потім був запрошений Шлапак. Таким чином, він мав шукати компроміси всередині команди», – каже Гулей.

За його словами це говорить про те, що домовленості які були при прийнятті на роботу, скоріш за все, не були виконані.

 
НОВИНИ