RSS
18 Грудень
     
 
Екс-власники Приватбанку можуть оскаржити його націоналізацію - юрист

Заявлена Національним банком значна кількість кредитів, виданих “Приватбанком” пов’язаним особам, на сьогоднішній день не знайшла підтвердження, що дає колишнім власникам банку підстави для оскарження рішення держави про його націоналізації в судовому порядку.

Про це пише в своїй статті для Юлія Самаєва, з посиланням на слова керуючого партнера адвокатського об’єднання Suprema Lex Віктора Мороза, який є радником власників облігацій “Привату”.

“Насправді заявлена НБУ значна кількість кредитів, наданих пов’язаним особам, яка фактично покладена в основу націоналізації банку, на сьогоднішній день не знайшла підтвердження”, – сказав Мороз.

“У колишніх власників банку існують підстави для оскарження рішення держави про націоналізацію Приватбанку, однак, наскільки мені відомо, поки що це не входить в їхні плани”, – заявив юрист.

Самаєва вказує, що в майбутньому поставлені під сумнів перелік пов’язаних осіб та методика їх визначення можуть стати основою для спроб через суди повернути банк попереднім власникам.
“Ну звичайно, це перспектива не місяців, а років. Адже бажано повернути банк вже у відмінному, забезпеченому за рахунок платників податків фінансовому стані”, – підсумовує вона.

Кабінет міністрів 18 грудня минулого року прийняв рішення про націоналізацію “Приватбанку” і купівлю Міністерством фінансів 100% його акцій за 1 грн.

 
НОВИНИ