RSS
21 Квітень
     
 
Новини АУБ
Акціонери КРІСТАЛБАНКУ внесли кошти в рамках програми докапіталізації

В рамках виконання програми докапіталізації КРИСТАЛБАНК збільшує статутний капітал.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зокрема, планується, що після завершення всіх передбачених законодавством процедур (у тому числі реєстрацій змін статуту тощо – ред.), у липні 2017-го статутний капітал банку становитиме 200 млн 522 тис. 500 грн.

Позачергові збори акціонерів КРИСТАЛБАНКу відбулися 16 травня 2017 року, на них акціонерами були затверджені зміни до статуту банку.

«Згідно з постановою НБУ від 6 серпня 2014 № 464 «Про приведення статутного капіталу банків у відповідність до мінімально встановленого розміру», на загальних зборах акціонерів банку 16 травня 2017 прийнято рішення про затвердження нової редакції статуту у зв’язку із збільшенням банком статутного капіталу до 200 522 500,00 гривень. Рішення акціонера Банку про збільшення розміру статутного капіталу прийнято 08.12.2016 року», – повідомляють у прес-службі банку.

Також з березня 2017 року завершено процес змін у структурі власності Банку, за результатами якого власниками 50% акцій Банку стали Леонід Гребінський з дружиною Оксаною Гребінською.

«Капіталізація банку – це плановий процес, передбачений стратегією розвитку банку до 2021 року з метою приведення статутного капіталу банку у відповідність до мінімально встановленого законом України «Про банки і банківську діяльність» розміру. Кошти, що спрямовуються на збільшення статутного капіталу, планується використати на розширення обсягів активних операцій, – коментує Леонід Гребінський.

Нагадаємо, КРИСТАЛБАНК перебуває вже на завершальному етапі програми збільшення капіталу, яка планувалася з кінця 2016 року.

 
НОВИНИ