RSS
15 Грудень
     
 
Новини АУБ
Російський ВТБ оцінив ризики українських "доньок"

Російський ВТБ оцінив свої ризики на українські “доньки” приблизно в 30 млрд рублів (близько $530,78 млн – НВ Бізнес) станом на 31 березня без урахування кредитів і депозитів.

Такі дані випливають із звітності ВТБ за перший квартал по МСФЗ.

В даний час в Україні працюють два дочірні банки групи ВТБ (Україна) і БМ банк (дістався ВТБ після купівлі Банку Москви).

Група в травні минулого року заявила про намір продати ВТБ (Україна) у разі появи цікавих пропозицій. Проте вже в червні керівництво ВТБ повідомило, що призупинило активний пошук покупців. Розмови про відхід групи з українського ринку поновилися в березні 2017 року після того, як Київ ввів санкції щодо українських банків з російським державним капіталом. Введені на рік обмеження забороняють їм здійснювати будь-які фінансові операції на користь материнських структур.

“Нас часто запитують, коли, як ми підемо, що продамо. Це досить складний процес, тим більше що українська влада продовжує нам ставити палиці в колеса і в цьому процесі. Але тим не менш, ситуація зрозуміла – ми будемо закриватися, будемо йти, поступово або відразу, буде залежати від того, які можливості у нас будуть і як дадуть звідти піти”, – говорив на річному зборах ВТБ в квітні глава банку Андрій Костін.

 
НОВИНИ