RSS
15 Грудень
     
 
Deutsche Bank погіршив позиції серед найбільших інвестбанків Європи

Deutsche Bank AG погіршив позиції в ренкінгу провідних інвестбанків, як в Європі, так і в усьому світі, в 2016 році, свідчать дані аналітичної компанії Coalition.

Тим часом, JPMorgan Chase зберіг лідерство в Європі і залишився найбільшим інвестбанком світу за обсягом виручки в минулому році.

Згідно з даними Coaltition, Deutsche Bank, який посідав друге місце серед провідних інвестбанків Європи в 2015 році і в першій половині 2016 року, за підсумками минулого року розділив цю позицію з Goldman Sachs.

Німецький банк скоротив виділення ресурсів на низку сфер в рамках реорганізації операцій. Крім того, Deutsche Bank зіткнувся з деякими відтоком коштів клієнтів у зв’язку з побоюваннями щодо його фінансової позиції.

Головний виконавчий директор Deutsche Bank Джон Крайан повідомив минулого місяця про “цілеспрямоване повернення в банк клієнтів, які залишили його восени” 2016 року, пише газета Financial Times.

“Цей фактор очевидний на тлі багатообіцяючого старту поточного року. У ключових сферах бізнесу ситуація явно краща, ніж роком раніше, наприклад, на ринках капіталу”, – заявив глава Deutsche Bank.

JPMorgan втримав лідируючі позиції серед світових інвестбанків у 2016 році завдяки високим доходам від операцій з акціями, фондовими деривативами, ф’ючерсами і опціонами, а також від послуг первинного брокерства.

Дані Coalition вказують на істотне поліпшення позиції Nomura в ренкінгу інвестбанків по Азіатсько-Тихоокеанському регіону. Японський інвестиційний банк до кінця 2016 року піднявся в цьому ренкінгу на третє місце з дев’ятого.

 
НОВИНИ