RSS
15 Грудень
     
 
Альфа-банк (Україна) вважає вандалізмом напад на його відділення в Києві

Альфа-банк (Україна) вважає вандалізмом напад активістів на його відділення на вул. Хрещатик в Києві.

Про це йдеться в заяві банку.

14 березня під час масової акції група осіб пошкодила відділення банку на Хрещатику.
“У світлі гучних актів вандалізму по відношенню до Альфа-банку (Україна) з боку радикально налаштованих груп, чеський СЕО (головний виконавчий директор) українського банку Іван Світек засудив дії вандалів, підкресливши їх деструктивний характер, маніпуляцію фактами з боку призвідників акції, а також вкрай негативний вплив цих подій на інвестиційний клімат в країні “, – заявляє банк.

СЕО банку Світек зазначив, що не поділяє позицію людей, які розбили вікна банку.

“Я – європеєць. І я звик до того, що в Європі дотримуються законів і порядку. Я вважаю, що в сучасній Україні громадянська позиція має право на відстоювання через діалог, а не через кидання каменів. І я не розумію мотивів людей, які розбили вікна відділення нашого банку. Адже Альфа-банк Україна – частина міжнародної приватної банківської групи, що працює в восьми країнах Європи і має серед своїх акціонерів міжнародну групу UniCredit. Ми давно працюємо в Україні, і будемо і далі піклуватися про наших клієнтів, розвиваючи банк”, – підкреслив Світек.

Поліція розслідує як хуліганство напад активістів на офіс Ахметова і будівлю Альфа-банку (Україна) на Хрещатику в Києві.

 
НОВИНИ