RSS
26 Вересень
     
 
ПриватБанк попереджає: e-mail українців атакував небезпечний спам

Сьогодні відбулося масове розсилання спаму по електронній пошті від імені ПриватБанку. Про це повідомляє прес-служба банку в соцмережі Facebook.

Листи були направлені від користувачів з доменним ім’ям ***.ru і ***.сom.ua. Усередині повідомлень міститься вірус.

Фейкові листи мають певний шаблон змісту: вітання клієнта, повідомлення про відкриття нового рахунку і прохання перейти за посиланням для ознайомлення з ним. Крім побажань гарного дня та інших атрибутів лояльності до клієнта, лист містить телефон для нібито дзвінків з-за кордону.

У банку попереджають, що не можна переходити за посиланнями, вказаними в листі, а також завантажувати і встановлювати прикріплені файли на свій комп’ютер. Це може призвести не тільки до пошкодження програмного забезпечення, але і до втрати персональних даних.

Інформація від банку завжди приходить з адрес privatbank.ua і pbank.com.ua. Будь-які сторонні адресанти, які маніпулюють назвою ПриватБанку, є розповсюджувачами спаму і шахраями.

Раніше ми повідомляли, що Android-троян краде паролі від банківських додатків. Щоб потрапити на смартфон, шкідник маскується під додатки з прогнозом погоди на Google Play.

 
НОВИНИ