RSS
26 Вересень
     
 
Ощадбанк знижує ставки за депозитами фізичних осіб

Державний Ощадбанк (Київ) до кінця лютого знизить процентні ставки на 1,5-1,75 процентного пункту за депозитами в гривні, 1-1,25 п.п. – в доларах і 0,5-1 п.п. в євро.

Як наголошується в повідомленні, за два роки це вже п’яте зниження Ощадбанком депозитних ставок.

Згідно з повідомленням, на початку 2016 року Ощадбанк розпочав поступове зниження ставок за кредитами для мікро-, малого та середнього бізнесу, в рамках програми “Соціальне підприємництво” існує можливість отримання кредиту за процентною ставкою від 5% річних.

“Час високих ставок остаточно минув. Україна потребує перезапуску економіки. Бізнес чекає дешевих ресурсів, і завдання банківського ринку – піти йому назустріч”, – цитує прес-служба Ощадбанку заступника голови правління фінустанови Антона Тютюна.

Згідно з повідомленням, в 2016 році банк демонстрував найбільший серед банків приріст за строковими вкладами населення: портфель строкових депозитів збільшився на 13,7 млрд грн і станом на кінець року досяг 51 млрд грн. У січні поточного року приріст строкових вкладів склав понад 1 млрд. грн.

Ощадбанк завершив 2016 рік з прибутком в 468 млн грн.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є ​​держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2017 року за розміром загальних активів Ощадбанк займав 2-е місце (210,099 млрд грн) серед 93 банків, що діяли в країні.

 
НОВИНИ