RSS
26 Вересень
     
 
ФГВФО повідомив, у скільки оцінює акцептовані вимоги кредиторів банків-банкрутів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) оцінює суму акцептованих вимог кредиторів 73 ліквідованих банків у 243,84 млрд гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

Протягом 2016 року загалом було погашено 10,64 млрд гривень із загальної суми акцептованих вимог кредиторів.

На початку 2016 року сума акцептованих вимог була вдвічі меншою – 124,80 млрд гривень, однак протягом року вона зросла до 244 млрд гривень.

Дворазове збільшення пояснюється тим, що протягом минулого року акцептовані вимоги кредиторів були затверджені ще в 25 банках.

Найбільшими за сумою вимог стали Дельта Банк (53,74 млрд гривень)), “Фінанси і Кредит” (30,86 млрд гривень), Всеукраїнський банк розвитку (6,54 млрд гривень) “Хрещатик” (6,15 млрд гривень).

“Аналіз активів, з якими банки потрапляють в управління фонду, дає підстави констатувати, що тільки приблизно у третини неплатоспроможних банків можливе погашення третьої і наступних черг кредиторських вимог, за умови, що ціна їх реалізації буде не нижче оціночної”, – заявляють у ФГВФО.

Як повідомлялося, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує збільшити в 2 рази продажі активів банків-банкрутів у 2017 році.

 
НОВИНИ