RSS
26 Вересень
     
 
Перший в світі біткоін-банк відкрився в європейській столиці

Перший в світі біткоін-банк відкрився в центрі австрійської столиці – Відні.

Установа створена, щоб зробити купівлю і продаж біткоінів легшими і безпечнішими. Ним володіє і управляє місцевий блокчейн-стартап Bit Trust. Установа називається просто «Bitcoin-банк».

У банкоматах банку біткоіни можна обмінювати на євро і навпаки. Тут клієнти також матимуть можливість отримати більше інформації про віртуальну валюту.

Керуючий директор Bit Trust Магдалена Ісбрандт стверджує, що головною перевагою віртуальної валюти є те, що транзакції з її участю проводяться «набагато швидше і без посередників».

Щоб отримати біткоіни, клієнт повинен мати спеціальну адресу, яка являє собою унікальну комбінацію букв і цифр і фактично працює як віртуальна поштова скринька для відправки та отримання цифрової валюти. Весь процес відбувається в анонімному режимі.

«Якщо я роблю онлайн-платіж за допомогою біткоіну, я можу розраховувати на анонімність. Наприклад, в цьому випадку торговці не отримують доступу до номеру моєї кредитної карти», – повідомив Андреас Петерсон з Bitcoin Austria.

Перший біткоін-банкомат був запущений в Австрії три роки тому. Проект став настільки успішним, що біткоін-банкомати почали з’являтися і в інших країнах світу. У Відні зараз налічується понад 20 торговців, які приймають платежі в біткоінах, включаючи ресторани, бістро і бари.

Біткоін став найуспішнішою валютою 2016 року, його ціна за рік зросла більш ніж удвічі.

 
НОВИНИ