RSS
25 Листопад
     
 
Ринкова вартість активів "Дельта банку" становить близько 30% від суми, зазначеної на "папері"

Ринкова вартість активів «Дельта Банку» була визначена незалежними оцінщиками на рівні 27,4 млрд грн, що становить 30% від суми, зазначеної «на папері» станом на 1 січня 2017 року (94,27 млрд грн).

Про це йдеться на сайті ФГВФО.

Серед причин такого знецінення, в тому числі, було укладення напередодні введення тимчасової адміністрації невигідних для «Дельта Банку» угод, які підписувались для реалізації схем виведення активів з банку. Під час роботи тимчасового адміністратора такі факти були встановлені,а відповідні правочини – визнані нікчемними.

Також були списані кошти на коррахунках в іноземних банках: Meinl Bank AG (Австрія), BANK FRICK AND CO.AG (Ліхтенштейн), East-West United S.A., BANK WINTER & CO.AC – на суму 437,23 млн дол.

Загальна сума (на 01.02.2017) виявлених уповноваженою особою Фонду нікчемних правочинів, укладених до тимчасової адміністрації з метою виведення активів, становить: 19,32 млрд грн, 93,63 млн дол. та 18 млн швейцарських франків.

В тому числі, визнані нікчемними правочини:

з продажу/відступлення прав вимоги за кредитам на 1,4 млрд грн;

з погашення кредитів з порушенням чинного законодавства – 5,8 млрд грн;

з незаконним перекредитуванням – 34 млн грн.

Нікчемними також визнані правочини обтяження активів «Дельта Банку» заставою на користь окремих кредиторів з порушеннями чинного законодавства:

  • ДІУ – 3,9 млрд грн;
  • Ощадбанк – 2,04 млрд грн;
  • Банк Авант – 0,6 млрд грн;

5 окремих кредиторів – 4,5 млрд грн.

 
НОВИНИ