RSS
19 Жовтень
     
 
Банк «Гефест» шукає покупця - НБУ

Банк «Гефест» (Київ) шукає покупця, повідомив начальник управління реєстрації та ліцензування Національного банку України (НБУ) Олександр Бевз.

«Банк «Гефест» був передостаннім банком, який був створений в період бебі-буму, в кінці 2013 року отримав ліцензію і не здійснював ніякої діяльності.

 По суті, цей банк має не тільки проблему структури власності, а й де-факто проблему капіталу. В даний час ми встановили власника.

Він надав нам всі гарантійні листи і відображений повністю в структурі власності на сайті банку і НБУ. І власник шукає покупця. Але якщо він не виконає нормативи по капіталу або не знайде нового власника, то, звичайно, такий банк не залишиться на ринку», – сказав він журналістам у вівторок.

Як повідомлялося, НБУ в листопаді 2016 року визнав власником істотної участі банку «Гефест» голову наглядової ради В’ячеслава Попова, незалежно від формальної участі.

Попов очолив наглядову раду банку в квітні 2015 року, а з жовтня 2010-го до 26 березня 2015 року обіймав посаду генерального директора ТОВ «Укрсервіспромтранс».

Крім того, в жовтні 2015 року він входив у передвиборний список партії «Рух за реформи» Сергія Думчева.

НБУ зареєстрував банк «Гефест» в жовтні 2013 року.

Єдиним акціонером банку на 1 січня 2016 року було ТОВ «Пріоритет права лтд», бенефіціарним власником – Ігор Кутицький.

Згідно з даними НБУ, банк «Гефест» станом на 1 жовтня 2016 року за розміром загальних активів займав 99-е місце (131,598 млн грн) серед 100 банків, що діяли в країні.

 
НОВИНИ