RSS
21 Жовтень
     
 
Сбербанк продав офшору право вимоги боргу на 18 млн дол. до компанії, що належить Запоріжсталі

Сбербанк Росії поступився компанії Versura Holdings Ltd. (Британські Віргінські о-ви) право вимоги до ТОВ “Ростовська вугільна компанія” (РУК, Ростовська обл., структура української “Запоріжсталі”) в розмірі 3,35 млрд рублів, випливає з визначення Арбітражного суду Ростовської області.

За умовами цього договору, Сбербанк передав Versura Holdings Ltd. право вимоги до РУК, що виникло за трьома договорами про відкриття непоновлюваних кредитних ліній від 29 жовтня 2009 року, 20 травня 2010 року і 29 грудня 2011 року. Ціна прав, що уступаються, – $18 млн.

Як повідомлялося, в квітні 2015 року Арбітражний суд Ростовської області визнав ТОВ “Ростовська вугільна компанія” банкрутом і ввів на підприємстві конкурсне виробництво на півроку. Потім процедура продовжувалася. Черговий звіт конкурсного керуючого призначений на 14 березня 2017 року.

ТОВ “Ростовська вугільна компанія” було створено з метою реалізації проекту вартістю 6,9 млрд рублів з будівництва та експлуатації шахти “Бистрянська 1-2” в Ростовській області для безперебійного забезпечення “Запоріжсталі” дешевим доменним коксом.

 
НОВИНИ