RSS
13 Грудень
     
 
Національний депозитарій нагадує про набуття чинності новими тарифами з 7 лютого

Національний депозитарій нагадує про набуття чинності новими тарифами з 7 лютого.
Про це йдеться в повідомленні НДУ.

Основні зміни в тарифікації обслуговування клієнтів полягають в укрупненні, тобто у формуванні тарифних пакетів, в стимулюванні використання електронного документообігу в комунікаціях з Центральним депозитарієм, а також зростанні обсягів операцій з цінними паперами.

Згідно з повідомленням, на даному етапі зміни стосуються тарифів на обслуговування емітентів та супроводу міжнародних операцій з цінними паперами.

Голова правління НДУ Міндаугас Бакас зазначив, що підхід до тарифікації формування реєстру власників іменних цінних паперів став більш справедливим для емітентів з невеликою кількістю акціонерів.

Разом з тим, за його словами, вартість “електронного” реєстру стала дешевше “паперового”, що буде стимулювати використання емітентами ЕДО.

Також тариф на зберігання цінних паперів, розміщених за межами України, який є одним з основних при здійсненні міжнародних операцій, був знижений в кілька разів.

Національний депозитарій на початку січня обговорив створення єдиної бази даних про укладені деривативи – торгового репозиторія – з учасниками ринку.

 
НОВИНИ