RSS
16 Грудень
     
 
ФГВФО має намір продати підприємство металургійної галузі та фінкомпанію

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розглядає можливість виставляння на продаж прав вимоги за кредитами Всеукраїнського банку розвитку, серед яких підприємство металургійної галузі та фінансова компанія.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

В рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості лота.

Одним лотом на продаж планується виставити права вимоги за 2 кредитними договорами.
Один з позичальників – підприємство металургійної галузі, яке займається видобутком каоліну і виготовленням з нього вогнетривких виробів, вогнетривів і іншої вогнетривкої сировини.

Вироблена компанією продукція широко представлена в торговій мережі України і експортується в Азербайджан, Вірменію, Болгарію, Молдову, Польщу і ряд інших країн.

Друга компанія-позичальник працює в сфері надання фінансових послуг.

Основний вид діяльності – трасти, фонди та подібні фінансові суб’єкти.

Загальна заборгованість за договорами, станом на початок вересня цього року, склала 77,2 млн гривень.

При цьому в заставі банку – товари в обігу (каолін), транспортні засоби та спецтехніка (екскаватори, бульдозери, самоскиди, пасажирські автобуси, вантажний автокран), устаткування та обладнання (1 077 одиниць – преси, компресори, конвеєри, насоси тощо) і кілька об’єктів нерухомості.

Зокрема, в забезпечення за договорами передано адміністративну будівлю, приміщення лабораторії та контори цеху, загальною площею 3 420,4 кв. м.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 1 січня 2017 буде продавати всі активи банків-банкрутів на ProZorro.Продажі.

  • i
 
НОВИНИ