RSS
19 Грудень
     
 
Приватбанк заперечує крадіжку своїх баз даних

Націоналізований Приватбанк заперечує крадіжку своїх баз даних.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фінустанови.

“Інформацію про “крадіжку” баз даних банку поширюють шахраї, які прикриваються цими чутками, щоб змусити клієнтів “захиститися” шляхом передачі номерів карт і іншої особистої інформації”, – йдеться в ньому.

Підкреслюється, що вся інформація в базі даних банку надійно захищена і система захисту інформації виключає можливість її несанкціонованого копіювання або стороннього доступу, в тому числі співробітниками банку.

“Ми звертаємо увагу наших клієнтів на зафіксовані випадки спроб шахрайського отримання особистих даних і просимо бути уважними при отриманні подібних дзвінків від невстановлених осіб”, – зазначає прес-служба.

Уточнюється, що шахраї телефонують потенційній жертві, не обов’язково клієнту Приватбанку, представляються працівниками служби безпеки Ощадбанку і з’ясовують, чи є у людини картковий рахунок Приватбанку.

Якщо співрозмовник дає позитивну відповідь, то шахраї повідомляють, що Приватбанк буде приєднаний до Ощадбанку, тому клієнту необхідно терміново здійснити переказ грошових коштів з картки Привату на нову, оформлену в Ощаді.

Для цього у жертви просять номер банківської карти, CVV-код, пароль до інтернет-банкінгу та інші дані.

Після цього відбувається перерахування коштів на рахунки, підконтрольні шахраям.

Як повідомлялося, 21 грудня Приватбанк став офіційно державним.

 
НОВИНИ