RSS
16 Грудень
     
 
Сінгапурський долар впав до 7-річного мінімуму

Сінгапурський долар впав до американської нацвалюти до мінімального рівня з 2009 року, коли в світі була фінансова криза, і падіння може продовжитися.

 “У ході сьогоднішніх торгів вдень курс склав 1,4506 сінгапурського долара за долар США у порівнянні з 1,4428 на початку сесії.

Таким чином, сінгапурський долар досяг мінімуму з серпня 2009 року”, – йдеться в повідомленні. Пізніше він повернувся до позначки 1,4450 за долар США. Раніше Центробанк Сінгапуру підозрювали в інтервенції з метою підтримки національної валюти. Грошово-кредитне управління Сінгапуру відмовилося коментувати ситуацію.

Американська валюта різко зросла у вартості по відношенню до регіональних валют після несподіваної перемоги Дональда Трампа на президентських виборах в США. Крім того, Федеральна резервна система США на минулому тижні здивувала ринки, оголосивши, що, ймовірно, підвищить ставки тричі в наступному році.

Раніше очікувалося, що ставка ФРС буде підвищена двічі в 2017 році. На думку аналітиків, сінгапурський долар може продовжити зниження.

При цьому малоймовірно, що він протестує мінімуми часів азіатської фінансової кризи, як валюта північного сусіда Сінгапуру – Малайзії. Малайзійський рінггіт впав до найнижчого рівня з 1998 року на тлі зростання долара і слабкості національної економіки.

 
НОВИНИ