RSS
24 Жовтень
     
 
Про продаж "Михайлівського"

Бізнесмен Віктор Поліщук, який контролював банк «Михайлівський», в ефірі «Шустер LIVE» знову заявив, що продав вказану фінустанову Борису Кауфману в інтересах «Платинум Банку», причому назвав конкретну суму угоди – «трохи більше 200 млн грн» (цитата), які були сплачені безготівковим способом.

Також він наголосив, що до операції мав стосунок, зокрема, Дмитро Зінков та заступник глави НБУ Катерина Рожкова (яка, як стверджує Поліщук, «наполегливо рекомендувала» піти на таку угоду).

За словами В. Поліщука, кошти, отримані з продажу банку «Михайлівський», були спрямовані на погашення його трьох кредитних зобов’язань перед «Михайлівським», завдяки чому й були вивільнені об’єкти застави, що правоохоронці трактують як незаконне виведення активів.

У ході свого виступу В. Поліщук також серед іншого запевнив, що йому не належить «Гуллівер» (про арешт якого на днях повідомляв генпрокурор Юрій Луценко).

Щодо мережі «Ельдорадо», арешту якої хоче домогтися Фонд гарантування і в якій заявляли, що до банку «Михайлівський» вона не має стосунку, В. Поліщук нічого не зазначив.

 
НОВИНИ