RSS
19 Грудень
     
 
Користувачі PayPal можуть здійснювати грошові перекази за допомогою Siri

Мобільний додаток від електронної платіжної системи PayPal тепер дозволяє користувачам відправляти або запитувати у інших користувачів гроші, використовуючи голосову підтримку Siri.

Нова функція доступна власникам смартфонів iPhone з оновленою прошивкою iOS 10. Підтримка Siri в додатку PayPal доступна в 30 країнах: Австралія, Австрія, Бельгія (французькою та голландською), Бразилія, Канада (англійська і французька), Китай, Данія, Фінляндія (фінська), Франція, Німеччина, Гонконг (кантонска), Індія, Ізраїль (іврит), Італія, Японія, Малайзія (малайська), Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Росія, Саудівська Аравія (арабська), Сінгапур (англійська мова), Іспанія, Швеція, Швейцарія (французька, німецька, і італійський), Таїланд, Сполучене Королівство, Об’єднані Арабські Емірати (арабська) і Сполучені Штати Америки.

PayPal є одним з перших глобальних платіжних провайдерів, який інтегрувався з голосовою підтримкою iPhone Siri. Ця функція стала можливою завдяки тому, що компанія Apple виставила SiriKit для розробників. Таким чином, Siri тепер може працювати всередині сторонніх додатків, а не тільки у власних додатках від компанії Apple.

Платежі є одним з шести типів функцій, які наразі підтримуються SiriKit, заявила компанія Apple в червні 2016 року.

Компанія Venmo, дочірній підрозділ PayPal, додала голосову підтримку Siri в вересні 2016 року.

Мобільна платіжна система Square Cash оголосила про оновлення свого додатку в AppStore, що дасть користувачам можливість відправляти гроші, використовуючи підтримку Siri і сервіс передачі повідомлень iMessage.

Використовувати голосову підтримку Siri для відправки або запиту грошей також можуть користувачі програми Tikkie від голландського ABN AMRO, просто вимовляючи відповідні команди.

На початку жовтня британський необанк Monzo (колишній Mondo) запустив функцію голосових платежів за допомогою Siri на iPhone, а також додаток для власників смартфонів на базі Android.

Німецький нео-банк N26 на початку вересня анонсував нову послугу з грошових переказів за допомогою голосової підтримки Siri і сервісу передачі повідомлень iMessage для власників iPhone.

 
НОВИНИ