RSS
24 Жовтень
     
 
Новини АУБ
www.aub.org.ua - новий інформаційний web-ресурс Асоціації українських банків

aub.jpgВідкрито новий інформаційний web-ресурс Асоціації українських банків (www.aub.org.ua), через який користувачі матимуть можливість оперативно отримати широкий спектр інформації як про Асоціацію, так і про комерційні банки, що входять до неї, а також про законодавчі ініціативи в банківській сфері, останні новини українських банків тощо.

Під час розробки перед web-ресурсом ставилось кілька головних задач: сучасний дизайн, інформативність, доступність, простота в користуванні та зручність навігації.

Новий web-ресурс АУБ містить інформацію про АУБ та її членів, а також про НБУ, банки України та банківські об”єднання. Сайт містить розділи “Банківська система”, “Банківські новини”, “Новини АУБ”, “Моніторинг ЗМІ” тощо. У розділі “Аналітика” подаються аналітичні матеріали про стан у банківській системі, показники діяльності банків, активи, зобов’язання, капітал банків, курс на міжбанківському ринку з відповідними графіками.

Окрім цього, на сайті АУБ можна отримати інформацію про темпи зростання і приросту основних показників діяльності банків України у відсотках до відповідного періоду минулого року, основні показники діяльності банків України в абсолютних значеннях, темпи зростання основних показників діяльності банків України у відсотках до грудня минулого року. Також на сайті АУБ подані дані індикаторів світових ринків капіталу (Dow Jones,  NASDAQ та інші).

Оперативно оновлюється на сайті інформація про офіційний курс гривні до іноземних валют, офіційні курси банківських металів, процентні ставки за активними і пасивними операціями НБУ, інформація про регулювання ліквідності банків, валютні аукціони, продаж валюти на міжбанківському ринку, середньозважений курс на міжбанківському ринку, стан міжбанківського кредитного ринку, проценті ставки за міжбанківськими кредитами в іноземній валюті, процентні ставки банків за кредитами і депозитами, залишок коштів на коррахунках банків, процентні ставки банків за строковими депозитами фізичних осіб.

Також на сайті діє каталог посилань на web-ресурси банків – членів АУБ, світових фінансових організацій, центральних банків країн світу, навчальні заклади банківської сфери тощо. У розділі “Прес-центр” є можливість проглянути відео-матеріали про актуальні події в житті АУБ та банківської системи. Також є розділ “Інтернет-конференції”. Діє підписка на “Новини АУБ” та “Банківські новини”. Окрім цього, передбачається, що члени АУБ матимуть можливість спілкування між собою у внутрішньому закритому internet-форумі.

Розділ “Членам АУБ” діятиме в закритому режимі і буде доступним лише для членів Асоціації через відповідні паролі.

На окремому субдомені www.tretsud.aub.org.ua в структурі сайту АУБ діє web-ресурс Третейського суду при АУБ, де міститься інформація про діяльність Третейського суду, його документи, список суддів, інформація для учасників третейського розгляду тощо.

Передбачена на новому web-ресурсі можливість відкриття окремих субдоменів забезпечує можливість надання членам АУБ сервісних послуг з відкриття персональних сайтів та інтернет-сторінок. Таким чином новий web-ресурс АУБ матиме можливість працювати у режимі інтерактивного web-порталу.

Передбачена на новому web-ресурсі АУБ можливість розміщення на ньому банерів банків, організацій-партнерів та ЗМІ.

Прес-служба
Асоціації українських банків
www.aub.org.ua

 
2009-12-14
 
НОВИНИ