RSS
20 Жовтень
     
 
Deutsche Bank закриє 700 філій

Як повідомляє Deutsche Welle, вчора головний виконавчий директор найбільшого комбанку ФРН Джон Крайєн поширив лист серед співробітників, в якому попередив про необхідність ще більш жорстких заходів економії.

За його словами, для банку “погіршилися зовнішні умови”. Так, Deutsche Bank поки що не завершив судовий розгляд з владою США, що звинувачує його в порушеннях при операціях з іпотечними паперами в період до кризи 2008 року. Влада вимагає від банку виплатити $14 млрд штрафу. Очікується, що кінцева сума буде меншою. Водночас у банку відкладено на сплату штрафу, за даними за третій квартал, 5,9 млрд євро.

Багато фінансових аналітиків, а також керівництво Міжнародного валютного фонду висловлюють критичні зауваження щодо довгострокової бізнес-моделі банку.

Тим часом налякані перспективою величезного штрафу інвестори виводять великі суми з рахунків DB. У третьому кварталі ліквідність його скоротилася на 23 млрд євро – до 200 млрд євро, повідомляється в звітності банку.

Відтік коштів прискорився в кінці вересня, “але відтоді стабілізувався”, запевнив аналітиків фінансовий директор Маркус Шенк.

Занепокоєння інвесторів посилило те, що Банк Англії, згідно з недавнім повідомленням газети Financial Times, вимагає від провідних британських банків розкрити дані про те, як їх бізнес пов’язаний з Deutsche Bank.

Німецький банк зафіксував прибуток у липні-вересні, чим здивував аналітиків, які чекали від проблемного банку чергового збитку. Чистий прибуток склав 256 млн євро проти збитку в розмірі 6 млрд євро в третьому кварталі 2015 року.

З початку поточного року акції Deutsche Bank впали в ціні на 41%, його капіталізація становить 18,1 млрд євро.

 
НОВИНИ