RSS
19 Жовтень
     
 
Американські банки будуть конкурувати з PayPal

Американські банки представили новий додаток для грошових переказів – Zelle. Його створила платіжна мережа Early Warning Services, яка знаходиться в управлінні найбільших банків США, в тому числі JPMorgan Chase, Citi, Bank of America і ін. Автори проекту впевнені, що сервіс зможе конкурувати з Venmo (належить PayPal) і Square Cash.

До кінця грудня клієнти банків США помітять у своїх мобільних додатках і онлайн-банкінгу нову послугу відправки та отримання коштів. Уже в наступному році до платформи приєднаються 20 фінустанов. Для клієнтів усіх банків процедура грошових переказів буде миттєвою.

Всього до нового додатку банки планують підключити 100 млн клієнтів. З огляду на широку базу вкладників американських фінустанов, це буде нескладно. 76 млн. вкладників банків-учасників проекту вже підтримують зв’язок зі своєю фінустановою через мобільний додаток.

Багато банків вже створили власні додатки з переказу коштів. Так, додаток JPMorgan’s Chase «Quick Pay» за третій квартал 2016 року опрацював $7,4 млрд. грошових переказів. Проте в банку підтримують необхідність створення єдиного інтерфейсу переказу коштів. Тому іконку Zelle вирішено розміщувати поруч з брендовою пропозицією банку.

 
НОВИНИ