RSS
15 Грудень
     
 
Платинум Банк просить Вищий господарський суд оскаржити рішення судів по МТС-Україна

Платинум Банк просить Вищий господарський суд оскаржити рішення судів перших двох інстанцій щодо повернення оператору мобільного зв’язку компанії “МТС-Україна” 250 млн гривень з депозитів.

Про це йдеться в ухвалі суду від 19 жовтня.

19 жовтня Вищий господарський суд України прийняв до провадження касаційну скаргу Платинум Банку на рішення Господарського суду Києва від 24 грудня 2015 року та постанову Київського апеляційного госпсуду від 23 вересня 2016 року, згідно з якими банк повинен повернути для компанії “МТС Україна” депозити на 250 млн гривень .

При цьому постановою від 19 жовтня ВГСУ зупинив виконання рішення судів першої та другої інстанції до завершення їх перегляду в порядку касації.

У грудні 2015 року суд зобов’язав Платинум Банк повернути “МТС-Україна” заборгованість 250 млн гривень відповідно до депозитних договорів від 2014 року.

Однак банк звернувся до суду з проханням відкласти повернення коштів через те, що проведення єдиного платежу для фінансової установи утруднено.

У червні Київський апеляційний суд скасував 3-місячну відстрочку для Платинум Банку щодо повернення боргу.

У липні Окружний адміністративний суд відмовив Національному банку в закритті провадження у справі Платинум Банку.

Нинішня заступник голови НБУ з банківського нагляду Катерина Рожкова з 2013 року працювала заступником голови правління Платинум Банку, а з 2014 року і до призначення в НБУ виконувала обов’язки голови правління зазначеного банку.

Вона вважає, що бажання “МТС-Україна” визнати Платинум Банк проблемним не сприятиме поверненню депозиту з фінустанови.

У серпні стало відомо, що український бізнесмен Борис Кауфман має намір придбати контрольний пакет акцій Платинум Банку в кількості 75% +1 акція.

 
НОВИНИ