RSS
24 Листопад
     
 
ФГВФО продає торговельні приміщення в Харкові

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір виставити на продаж відразу кілька об’єктів нежитлової нерухомості в Харкові. Серед лотів – приміщення відділень банків, площі в торговельних і офісних центрах.

Фонд повідомляє, що 21 жовтня на електронному майданчику ТОВ «Професіонал» відбудеться аукціон з продажу нежитлових приміщень, що перебувають на балансі ПАТ «Міський комерційний банк».

На торги виставляються офісні та торгові приміщення, загальною площею 981,90 м2, в нежитловому будинку в Харкові за адресою площа Бугримової, 3. Будівлю було введено в експлуатацію в 2007 році. Сьогодні приміщення здаються в оренду під офіси і торгові точки. Стартова ціна лота – 12,84 млн грн. Кінцевий термін прийому заявок на участь в торгах – 18 жовтня.

Крім того, найближчим часом будуть оголошені аукціони з продажу ще кількох об’єктів нерухомості в Харкові, які перебувають на балансах неплатоспроможних банків.

Зокрема, йдеться про окрему будівлю діючого торговельного комплексу загальною площею 6 180,9 м2. Приміщення знаходиться в центрі Харкова, недалеко від станції метро «Академіка Павлова» за адресою вул. Академіка Павлова, 120.

До продажу також готується будівля торгового призначення загальною площею 802,2 м2, що знаходиться за адресою вул. Гвардійців-Широнінців, 86. Приміщення активно здаються в оренду під розміщення торгових точок.

На аукціон планується виставити об’єкт торгово-розважального призначення за адресою вул. Гвардійців-Широнінців, 106. Будівля (574,7 м2) розміщується в житловому масиві «Салтівка» Московського адміністративного району, в глибині густозаселенного житлового кварталу. На території знаходиться магазин з кафетерієм. Всі три активи перебувають на балансі ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк».

Крім того, на продаж буде виставлено офісне приміщення, що знаходиться на балансі АТ «Брокбізнесбанк». Об’єкт, площею 1047,9 м2, розміщується в Харкові, за адресою Червоношкільна набережна, 16. Раніше в будинку розташовувалось відділення банку.

На продаж в Харкові також планується виставити колишнє відділення ПАТ КБ «Надра». Нежитлова будівля, загальною площею 2108,8 м2, розташована за адресою вул. Лермонтовська, 8.

 
НОВИНИ