RSS
17 Грудень
     
 
ФГВФО продає кредит, забезпечений туристичними комплексами

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за десяти кредитів групи компаній, в забезпечення яких передано промислову нерухомість в Київській області та недобудовані санаторно-туристичні комплекси на Заході України.

Фонд зазначає, що активи значаться на балансі ПАТ «Європейський газовий банк» і на торги виставляються вперше.

Заборгованість за кредитами станом на початок червня досягла 267,10 млн грн. В забезпечення за договорами передано кілька об’єктів промислової нерухомості, які розташовані в Ірпіні Київської області. Зокрема, головний корпус заводу (площею 11 036,7 м2), відокремлена частина цегельного заводу (2 226,9 м2), галерея сировини (144,0 м2), критий склад глини, будівля гаража (505,6 м2), бокси в гаражі (331,2 м2), будівля ливарної ділянки (626,0 м2).

Крім того, в заставі у банку – земельні ділянки у Київській області, Обухівському районі, с. Підгірці, площею 0,2122 га (для будівництва і обслуговування жилого будинку) і 2,0868 га (для ведення особистого селянського господарства). І два недобудовані туристичні комплекси: санаторно-готельний комплекс в Закарпатській області (Хустський р-н, с. Велятино) та санаторно-лікувальний комплекс у Трускавці Львівської області.

Стартова ціна лота – 80,13 млн грн.

Аукціон з продажу прав вимоги за кредитом відбудеться 25 жовтня на електронному майданчику ДП «СЕТІВ». Кінцевий термін прийому заяв на участь в торгах – 9:00 24 жовтня.

 
НОВИНИ