RSS
25 Вересень
     
 
Нацбанк випустив монету на честь 150-річчя Грушевського

Національний банк України з 26 вересня ввів в обіг пам’ятну монету з нейзильберу, присвячену 150-річчю історика, організатора української науки, політичного, громадського і державного діяча Михайла Грушевського.

Згідно з повідомленням на сайті регулятора, на аверсі монети розміщено напис “Україна”, малий державний герб, рік карбування монети (2016) і логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України, а також стилізовану композицію, що відображає фрагмент кінохроніки – Михайло Грушевський на тлі військового шерегу. Унизу – номінал (2 гривні).

На реверсі монети на дзеркальному тлі зображено Михайла Грушевського на тлі книжкової полиці і вгорі напис “Михайло Грушевський 1866 – 1934”.

Як повідомлялося раніше, Національний банк України в січні-червні 2016 року реалізував 423 тисячі пам’ятних монет на загальну суму 86,6 мільйона гривень.

За перше півріччя 2016 року Національний банк України ввів в обіг 23 пам’ятні монети, з яких 9 срібних, 14 – з нейзильберу. Загальний тираж пам’ятних монет, введених в обіг в першому півріччі, сягнув понад 396 тисяч штук.

 
НОВИНИ