RSS
24 Вересень
     
 
Акції Deutsche Bank впали до мінімуму за всю історію банку
26 вересня, в ході ранкових торгів вартість акцій найбільшого банку Німеччини Deutsche Bank в системі Xetra впала до 10,82 євро за штуку, що приблизно на 4,66% нижче за рівень закриття попередніх торгів.

Про це повідомляє Bloomberg.

За даними видання, досягнутий сьогодні показник став абсолютним мінімумом за всю історію торгів акціями Deutsche Bank.

Слідом за падінням котирувань акцій Deutsche Bank індекс, що розраховується Bloomberg, в якому враховуються цінні папери 38 європейських банків, знизився на 1,5%.

На думку аналітиків, падіння котирувань Deutsche Bank пов’язано з претензіями влади США на суму 14 млрд доларів в рахунок компенсації втрат, що виникли в результаті іпотечної кризи 2008 року.

Сума позову більш ніж удвічі перевищує ту, яку Deutsche Bank зарезервував (6,2 млрд доларів) для можливих виплат. У разі оплати Deutsche Bank зазначеної суми на користь США, капіталізація банку скоротиться до критичної позначки.

У свою чергу прес-служба Deutsche Bank повідомила, що банк має намір домагатися зниження обсягу вимоги з боку влади США.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США вимагає від німецького Deutsche Bank 14 млрд доларів компенсації за можливі порушення під час торгівлі цінними паперами, які призвели до світової фінансової кризи в 2008 році.

 
НОВИНИ