RSS
20 Жовтень
     
 
Заборгованість неплатоспроможних банків перед НБУ в серпні скоротилася

Загальний обсяг заборгованості неплатоспроможних банків перед Національним банком України (НБУ) в серпні скоротився на 0,2% – до 53,11 млрд грн (включаючи відсотки), повідомляється на веб-сайті центробанку.

За даними НБУ, чиста заборгованість неплатоспроможних банків до 1 вересня становила 46,39 млрд грн, відсотки – 6,72 млрд грн.

Як наголошується в повідомленні, Нацбанк продовжує роботу із заставами неплатоспроможних банків, наданих йому як забезпечення кредитів рефінансування.

Нацбанк планує в 2016 році отримати погашення за такими кредитами на суму 12,8 млрд грн, тоді як в 2015 році цей показник становив 1,1 млрд грн.

Як повідомлялося, загальний обсяг заборгованості неплатоспроможних українських банків за кредитами рефінансування НБУ на 1 січня становив 51,13 млрд грн (включаючи відсотки).

У лютому відбулося різке зростання заборгованості – більш ніж на 3 млрд грн, до 55,55 млрд грн – в зв’язку з визнанням неплатоспроможним Родовід Банку 25 лютого 2016 року.

Нацбанк в березні оприлюднив на веб-сайті перелік застав у вигляді майна та майнових прав за кредитами юридичним особам (без урахування портфеля банку “Надра” і Дельта Банку).

 
НОВИНИ