RSS
19 Лютий
     
 
НБУ затвердив здійснення небанківськими фінустановами фінансового моніторингу в частині переказу коштів

Національний банк затвердив здійснення небанківськими фінансовими установами фінансового моніторингу у частині переказу коштів.

Про це йдеться в повідомленні НБУ.

Національний банк постановою №388 від 15 вересня затвердив положення про здійснення небанківськими фінустановами фінансового моніторингу в частині надання ними фінансової послуги з переказу коштів.

Положенням встановлюються вимоги щодо здійснення аналізу небанківською фінустановою фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

Також встановлено перелік внутрішніх документів з питань моніторингу, процес ідентифікації, верифікації клієнтів.

Крім того, передбачені вимоги до призупинення, поновлення фінансових операцій та виконання рішень уповноваженого органу.

Разом з тим передбачається погодження кандидатури відповідального працівника небанківської фінансової установи з питань фінансового моніторингу.

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Небанківські фінансові установи зобов’язані не пізніше трьох місяців з дня набрання чинності постанови привести внутрішні документи з питань фінансового моніторингу у відповідність з вимогами положення.

Національний банк планує найближчим часом розпочати проведення навчальних семінарів для небанківських фінустанов з метою надання консультацій щодо застосування вимог положення у практичній діяльності.

 
НОВИНИ