RSS
23 Листопад
     
 
ФГВФО виставив на продаж кредит із заставою діючого виробництва акумуляторів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж права вимоги за кредитом юридичної особи із заставою діючого виробництва промислових акумуляторів у Львівській області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

Актив знаходиться на балансі Всеукраїнського банку розвитку. Компанія-позичальник веде активну господарську діяльність і є одним з найвідоміших виробників промислових акумуляторів і зарядних пристроїв в країні.

При цьому в забезпечення за договором передана нежитлова нерухомість, виробниче обладнання і майнові права на отримання грошових коштів за договором постачання.

Компанія-позичальник є провідним виробників промислових акумуляторів в країні, продукція якої використовується в залізничному, водному, міському транспорті, гірничо-металургійному комплексі, в нафтогазовій промисловості, в діяльності аеропортів, в сфері телефонної комунікації та інших галузях і сферах діяльності. Виробничі потужності компанії розташовуються в Львівській області.

Обслуговування кредиту припинилося тільки після введення в банк тимчасової адміністрації. Загальна заборгованість за договором на початок серпня 2016 склала 16,33 млн гривень.

В забезпечення за договорами передані об’єкти нежитлової нерухомості промислового призначення загальною площею 6 372 кв. м в місті Великі Мости Сокальського району Львівської області.

Крім того, в заставі банку – 750 одиниць виробничого обладнання оціночною вартістю 25,35 млн гривень, яке використовується для виробництва акумуляторів та зарядних пристроїв.

Аукціон з продажу активу відбудеться 13 жовтня.

 
НОВИНИ