RSS
16 Грудень
     
 
ФГВФО і Transparency Іnternational Україна створять нову електронну систему торгів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та представництво міжнародної антикорупційної неурядової організації Transparency Іnternational Україна домовилися про співпрацю.

Про це йдеться в повідомленні фонду.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency Іnternational підписали офіційний договір про взаємодію у реалізації пілотного проекту з продажу активів неплатоспроможних банків.

Також підписано регламент роботи нової електронної торгової системи.

За умовами підписаного договору, Transparency Іnternational в рамках реалізації пілотного проекту забезпечує створення і функціонування електронної системи торгів, яка будується на принципах електронної системи державних закупівель ProZorro.

Відповідно до угоди, вже до початку жовтня 2016 Transparency Іnternational повинна підготувати і передати на узгодження фонду проекти технічних вимог і технічного завдання до нової системи торгів.

Прогнозними параметрами продуктивності нової електронної системи передбачається можливість одночасного проведення 20 аукціонів на годину і до 200 аукціонів на добу.

В основу нової системи електронних торгів покладений принцип рівноправного доступу як потенційних покупців, так і організаторів торгів з виставленими на продаж активів. Нова система повинна підвищити конкуренцію, що в свою чергу сприятиме збільшенню надходжень від продажу активів неплатоспроможних банків.

 
НОВИНИ