RSS
18 Жовтень
     
 
ФГВФО виставив на продаж права вимоги за кредитами мережи з продажу комп’ютерної техніки

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитними договорами ПАТ «Радикал банк».

Про це йдеться на сайті фонду.

Компанії-позичальники на ринку України працюють уже понад 20 років та на сьогодні мають одну із найбільших роздрібних мереж з продажу комп’ютерної техніки та комплектуючих. В асортименті мережі – понад 4 тисячі найменувань товарів.

Заборгованість за договорами вже сягнула 6,94 млн грн. При цьому, у заставі банку перебувають чотири житлові будинки, приміщення трьох магазинів, автомобіль та комп’ютерна техніка.

На сьогодні мають одну із найбільших роздрібних мереж з продажу комп’ютерної техніки та комплектуючих. В асортименті мережі – понад 4 тисячі найменувань товарів.

Крім роздрібної торгівлі комп’ютерною та офісною технікою, напрямками діяльності компаній-позичальників також є розробка та втілення комплексних рішень для підприємств та виробництво комп’ютерних систем — від звичайних домашніх комп’ютерів до високопрацездатних спеціалізованих серверів. До того ж, фірми є постійними учасниками тендерів державних закупівель.

У забезпечення за договорами передано чотири домоволодіння (житлові будинки та земельні ділянки), що розміщуються у Київській області, Макарівському районі, с. Северинівка, автомобіль INFINITI QX56, три магазини та товари в обороті – комп’ютери та комплектуючі. Орієнтовна ринкова вартість забезпечення більше, ніж удвічі перевищує загальну заборгованість за кредитами. Детальну інформацію про виставлені на продаж права вимоги за кредитами можна знайти на Інформаційному порталі Фонду.

Права вимоги за кредитами виставляються на торги вперше. Стартова ціна лоту – 4,51 млн грн.

Аукціон відбудеться 13 жовтня 2016 року на електронному майданчику «Центральної універсальної товарної біржі». Заявки на участь у торгах приймаються до 12 жовтня.

 
НОВИНИ