RSS
18 Жовтень
     
 
Ощадбанк почав еквайрингове обслуговування платіжних карток American Express

Державний Ощадний банк почав еквайрингове обслуговування платіжних карток міжнародної платіжної системи Аmеrican Express.

Про це йдеться в повідомленні банку.

Ощадбанк готовий забезпечити прийом до оплати карток міжнародної платіжної системи Аmеrican Express в торгово-сервісній мережі.

Така послуга надається всім існуючим і новим клієнтам Ощадбанку.

Діючі клієнти банку можуть замовити новий сервіс, і банк налаштує термінали, що вже працюють на прийом карток Аmеrican Express.

“Картки American Express поки не випускаються українськими банками, однак вони дуже популярні і є одними з найпрестижніших карток в світі. Можливість приймати їх до оплати в першу чергу буде цікава готелям, ресторанам, великим магазинам”, – зазначила заступник директора департаменту електронної комерції і платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталя Войтович.

Мережа терміналів банку налічує більше 200 000 одиниць.

Банк надає послуги з торгівельного еквайрингу 10 тис. підприємств торгівлі та сервісу, в тому числі таким міжнародним компаніям, як “МакДональдз” в Україні, “Ашан”, DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines.

У 2016 році Ощадбанк став екваєром WOG CAFE в поїздах “Інтерсіті”.

Банк також забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для моментальної оплати штрафів, безконтактні розрахунки картками MasterCard за проїзд в метро, ​​фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамвая і в паркомати в Києві.

Як повідомлялось, 100% акцій ПАТ “Ощадбанк” перебуває в державній власності.

2015 рік Ощадбанк закінчив зі збитками 12,3 млрд гривень, а 1 квартал з прибутком 112 млн гривень.

За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 2-е місце (185,1 млрд гривень) серед 101 чинного банку.

 
НОВИНИ