RSS
24 Жовтень
     
 
ЄБРР може виділити Ощадбанку 50 млн євро

“Проект здійснюється в рамках більш широких зусиль, спрямованих на сприяння комерціалізації і підготовці Ощадбанку для подальшої приватизації в контексті програми реформування державних банків, яка розроблена і реалізується урядом України”, – зазначено в повідомленні ЄБРР у вівторок.

Згідно з ним, відповідний проект рада директорів банку планує розглянути 4 жовтня цього року.

Передбачається, що робота з Ощадбанком включатиме в себе кілька етапів фінансування і технічного співробітництва протягом періоду до п’яти років, починаючи з проекту TFP і пов’язаного з ним технічного співробітництва. Наступні етапи більш широкого співробітництва в рамках підготовки до приватизації пов’язані і обумовлені прогресом у вдосконаленні корпоративного управління; комерціалізацію операцій та операційною перебудовою (overhaul) Ощадбанку.

ЄБРР вказує, що останнім часом ринкова частка державних банків на українському ринку зростає і на кінець першого півріччя 2016 року перевищила 30%.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2016 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав 2-е місце (185,077 млрд грн) серед 108 банків, що діяли в країні.

 
НОВИНИ