RSS
18 Грудень
     
 
Національний банк призначив виконуючим обов’язки заступника голови

Національний банк призначив виконуючим обов’язки заступника голови Романа Борисенка.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

В результаті відкритого відбору кандидатів на посаду заступника голови Національного банку правління НБУ визначило переможцем Борисенка.

Він є директором департаменту персоналу.

З 25 серпня Борисенко призначений виконуючим обов’язки заступника голови і відповідає за фінансово-адміністративний блок.

Рішення про призначення на посаду заступника голови НБУ має бути затверджене радою НБУ, формування якої очікується найближчим часом.

Крім того, управління стратегії та реформування банківської системи і управління процесного менеджменту реорганізовано в департамент стратегії і реформування і підпорядковано голові НБУ.

Цей департамент очолив Михайло Видякин.

Також управління європейської інтеграції та міжнародних програм (керівник – Володимир Кучин) увійшло до блоку монетарної стабільності на чолі з чинним заступником голови НБУ Дмитром Сологубом.

Департамент персоналу увійшов в фінансово-адміністративний блок (керівника буде визначено за результатами відкритого відбору кандидатів).

Нагадаємо, в серпні 2014 року Борисенко був призначений директором департаменту персоналу.

З 2001 по 2014 рік він працював в “Райффайзен Банку Аваль”, пройшовши трудовий шлях від економіста до заступника директора департаменту – начальника управління департаменту персоналу.

 
НОВИНИ