RSS
21 Жовтень
     
 
ФГВФО заявляє про переоформлення прав власності на головний офіс Західінкомбанку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє про переоформлення прав власності на головний офіс Західінкомбанку в Луцьку на підставі сфальсифікованих документів.

Про це йдеться в повідомленні фонду.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб буде доводити, що переоформлення права власності на головний офіс Західінкомбанку в Луцьку відбувалося на підставі сфальсифікованих документів.

За заявою уповноваженої особи Фонду гарантування розпочато кримінальне провадження за фактом протиправної реєстрації державним реєстратором приміщення за адресою: пр. Перемоги, 15 в Луцьку на підставі сфальсифікованих документів.

В рамках зазначеного провадження департамент розслідування протиправних діянь фонду ініціював призначення експертизи сфальсифікованих документів, на підставі яких фактично здійснювався рейдерське захоплення будівлі банку, а винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Як повідомлялося раніше, Фонд гарантування вже повідомляв про те, що він стурбований позбавленням права власності на приміщення головного офісу Західінкомбанку в Луцьку на проспекті Перемоги, оціночною вартістю 7,6 млн гривень.

Нерухомість була придбана банком ще в 1999 році.
Однак, в листопаді 2015 року, в порушення законодавства, права власності були переоформлені на попереднього власника – юридична особа.

22 липня 2014 року Національний банк вирішив ліквідувати Західінкомбанк.

У червні 2015 Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив ліквідацію Західінкомбанку до 23 липня 2016 року включно.

Раніше банк контролювався Арсеном Іванющенком, сином бізнесмена Юрія Іванющенка.

 
НОВИНИ