RSS
20 Жовтень
     
 
Британський банк Standard Chartered запускає технологію ідентифікації за відбитками пальців і голосу
Британський банк Standard Chartered запускає технологію ідентифікації за відбитками пальців і голосу в своїх відділеннях в Азії, Африці і на Близькому Сході. В цілому інновація охопить понад 5 мільйонів клієнтів.

У банку стверджують, що незабаром клієнти в 15 країнах цих регіонів будуть мати доступ до рахунків і платіжних картах через смартфони та планшети з допомогою технології Apple Touch ID. Послуга також буде доступна на пристроях Samsung Android оснащених датчиками, що зчитують відбитки пальців.

Технологія вже доступна в Сінгапурі, ОАЕ та Індії, а до кінця 2016 року запуститься в Китаї, Гонконгу, Малайзії, Пакистані, Ботсвані, Гані, Кенії, Нігерії, Танзанії, Уганді, Замбії і Зімбабве.

Standard Chartered також має намір запустити технологію голосовоъ біометрії в сфері телефонного банкінгу в Індії і ОАЕ до кінця цього року. У липні банк анонсував запуск відеобанкінга в Малайзії, Сінгапурі, Бангладеші, Китаї, Гонконгу, Індії, Тайвані, Кенії та ОАЕ до кінця 2016 року.

Нагадаємо, в травні Standard Chartered анонсував запуск нових мобільних і онлайн банківських послуг для приблизно 1 млн клієнтів в восьми африканських країнах.

 
НОВИНИ