RSS
15 Грудень
     
 
З банківської комірки в Києві вкрали золото і 210 тис доларів

У Києві з банківської комірки викрали велику суму грошей у валюті і золото.

Як повідомили у відділі комунікації столичної поліції, до чергової частини надійшла інформація про те, що в приміщенні депозитарію, який знаходиться в Подільському районі, пропали кошти і золото.

“Прибувши на місце події, співробітники поліції допитали потерпілого, який розповів, що два місяці тому, уклавши договір з банком, він залишив на тимчасове зберігання 210 тисяч доларів США, близько 23 тисяч євро і більше трьох кілограмів золота. Коли ж чоловік прийшов в банк, щоб забрати свої заощадження, грошей і золота в комірці не було. Також він повідомив, що ключ від ящика постійно зберігав у себе і не втрачав його “, – наголошується в повідомленні.

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили банківську комірку, ключ і два сліди відбитків пальців рук. Вилучене відправили на проведення експертизи.

Слідчим відділом Подільського управління поліції за фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження. Санкція статті передбачає позбавлення волі від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 
НОВИНИ