RSS
16 Грудень
     
 
Сбербанк зарезервував українські активи

У Сбербанку Росії вважають, що для установи ситуація з українськими активами стабілізована.

Сбербанк сформував основний обсяг резервів під українські активи, бачить стабілізацію ситуації на українському ринку, заявив голова банку Герман Греф на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Він нагадав, що російський банк в першому півріччі заробив рекордний чистий прибуток в розмірі 229 млн рублів (85 млн в гривневому еквіваленті, зростання в 2,8 разу порівняно з першою половиною 2015 року).

“Це рекордний прибуток за всі роки Сбербанку. Пов’язано з тим, що в минулому році ми розв’язали всі свої основні проблеми і сформували більшу частину резервів по Україні. Звичайно, це була вельми складна для нас ситуація. Зараз по Україні у нас ситуація більш-менш стабілізована. Ми сформували основні резерви, і я думаю, те, що залишилося недорезервованим, ми можемо вже повернути на підставі оцінки якості українських активів”, – заявив Греф.

Нагадаємо, збиток Сбербанк Україна в січні – червні 2016 року склав 3 млрд грн, що на 28,5% більше, ніж за відповідний період 2015 року (2,356 млрд грн).

Згідно з квартальним звітом про фінансовий стан банку, його чистий процентний дохід у січні – червні 2016 року зріс на 59,3% і склав 2,140 млрд грн.

 
НОВИНИ