RSS
17 Грудень
     
 
Найстаріший банк Італії планує продати погані кредити на 10 млрд євро

Італійський Banca Monte dei Paschi di Siena SpA представив керівництву Європейського центрального банку план, що передбачає продаж пакета неповоротних кредитів на суму близько 10 млрд євро і залучення 5 млрд євро додаткового капіталу за рахунок розміщення акцій чи гібридних паперів.

За словами джерел, знайомих із ситуацією, банк має намір продати найбезнадійніші кредити фонду Atlante, що фінансується італійськими банками, страховиками і пенсійними фондами, і яким керує уряд Італії. Якісніші активи будуть продані приватним інвестиційним фондам, при цьому держава надасть певні фінансові гарантії.

Monte dei Paschi, найбільш проблемний банк Італії, втратив понад 75% капіталізації в цьому році через побоювання, пов’язані зі зростанням неповоротних кредитів. На торгах у середу його акції дорожчають на 4%.

Monte Paschi, заснований 1472 року в Сієні для видачі дешевих кредитів найменш забезпеченим верствам населення міста-держави, є найстарішим діючим банком світу. За розміром активів посідає третє місце в Італії.

 
НОВИНИ