RSS
13 Грудень
     
 
Український банк подав до суду на Мілевського

Екс-гравця «Динамо» і збірної України Артема Мілевського хочуть бачити в Україні. Правда, не в одному з українських клубів, а в Голосіївському суді. Футболіста сьогодні чекали на слуханні. Однак той на засідання суду не прийшов. Також не з’явилися і його представники.

У суді Мілевського чекають не через гру, а через гроші. З екс-гравцем української збірної і столичного «Динамо» судиться «ПриватБанк». Виявляється, футболіст не тільки справно забивав, але і забував оплатити кредит. З банком, кажуть у службі безпеки фінустанови, Мілевський спілкування уникає, кредит не платить взагалі.

Суму боргу в службі безпеки банку не розголошують. Про його розмір можна судити хіба що за розміром застави. Її, до речі, Мілевський розбив у Туреччині. «Заставне майно – автомобіль “Феррарі” – розбитий після ДТП і знаходиться за межами України», – розповів представник служби безпеки «ПриватБанку» Олег Зайченко.

Агент футболіста Олександр Панков каже, що про судове слухання вперше дізнався від журналістів. “Спасибі за інформацію. Мені важко про це щось сказати. Мені потрібно у Артема дізнатися, чи брав він ці гроші… Я не володію такою інформацією», – зазначив Панков.

Засідання перенесли на 29 серпня. Футболістові ще раз повідомлять про розгляд справи. Правда, в останній момент суд вирішив не давати оголошення в газети. Якщо ж Мілевський або його представники проігнорують суд, рішення можуть ухвалити і без них. Це звичайна практика в суперечках з банками, кажуть юристи.

Нині Мілевський перебуває в статусі вільного агента і шукає місце продовження спортивної кар’єри.

 
НОВИНИ