RSS
18 Грудень
     
 
Вищий адмінсуд розгляне касацію ФГВФО на скасування тимчасової адміністрації в Укрінбанку

Вищий адміністративний суд розгляне касацію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на скасування тимчасової адміністрації в Укрінбанку 17 серпня.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

17 серпня у Вищому адміністративному суді відбудеться розгляд касаційної скарги Фонду гарантування вкладів і Національного банку на рішення Київського апеляційного адміністративного суду.

Раніше суд скасував постанови НБУ про віднесення до категорії неплатоспроможних Укрінбанку та введення тимчасової адміністрації.

Фонд також очікує, що найближчим часом буде призначена дата розгляду касаційної скарги у справі про скасування судом першої та апеляційної інстанцій Укрінбанку, яка була подана 14 липня.

Раніше, 13 липня в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців внесено зміни, якими юридичну особу ПАТ “Укрінбанк” не тільки перереєстровано на нового керівника і за новою юридичною адресою, а також – перейменовано.

Фонд гарантування вкладів вважає перереєстрацію Укрінбанку наміром сприяти великим позичальникам уникнути погашення кредитів.

 
НОВИНИ