RSS
19 Лютий
     
 
Новини АУБ
Круглий стіл в АУБ
*Ознайомитись із програмою заходу можна натиснувши на наступне посилання

* Проглянути ВІДЕО-звіт з заходу
26 листопада 2015 року, Асоціацією українських банків було проведено круглий стіл на тему: «Альтернатива лихварству в банківській діяльності: Що це і чи може бути?». 

Захід було проведено у приміщенні АУБ за ініціативою представників громадських організацій з метою пошуку альтернативної моделі існуючій в Україні практиці банківництва. 

У роботі круглого столу взяли участь фахівці АУБ, науковці, громадські та церковні діячі, представники фінансового бізнесу. У ході обговорення, учасники дійшли згоди, що існуюча в Україні практика банківництва не сприяє розвитку реальної економіки, протирічить базовим моральним цінностям, а отже швидко втрачає довіру та підтримку з боку суспільства. 

Учасники розглянули існуючі у світі альтернативні підходи, зокрема ісламський банкінг та можливість створення в Україні його локальних осередків для цільових споживачів. Жвава дискусія відбулась щодо доцільності створення в Україні альтернативного банкінгу. 

За підсумками роботи круглого столу, було досягнуто згоди продовжити взаємодію щодо розробки нових правил та принципів банківництва, які б не тільки відповідали технологічним потребам відновлення банківської системи, але й отримали суспільне схвалення та сприяли зміцненню довіри до банків. 

Зазначена робота буде продовжена у найближчій час із залученням ширшого

кола фахівців, науковців, громадських та церковних діячів.  

 
НОВИНИ