RSS
25 Листопад
     
 
Історія АУБ
1993 рік
Лютий

Національна науково-практична конференція “Проблеми розвитку кредитно- банківської системи України”.


Квiтень

І З’їзд Асоціації. Президентом АУБ – обрано п. Сугоняко О. А.


Травень

Міжнародна конференція "Проблема стабілізації національної валюти в новоутворених країнах Європи: практичні аспекти". В ній взяли участь представники законодавчої влади, фінансово-бюджетних установ та комерційних банків з України, Білорусії, Казахстану, Естонії, Латвії, Литви, та інших пострадянських держав.


Червень

Зустріч керівництва АУБ і банкірів з Президентом України п. Л. Кравчуком.


Жовтень

ІІ З’їзд Асоціації. Прийнято рішення про перейменування Асоціації комерційних і кооперативних банків в Асоціацію українських банків. Нова назва більш повно відповідає цілям та завданням об”єднання.


Листопад

На засіданні Ради з питань банківської діяльності при Кабінеті Міністрів України обговорено проблеми девальвації національної валюти та запровадження фіксованого курсу. Асоціація послідовно виступає за ринковий курс національних грошей.


Грудень

На розширеному засіданні Ради Асоціації за участю Голови Правління НБУ п. Ющенка В. А. обговорено механізми використання обов'язкових резервів, ліквідності банків, покупки валюти; поширення на зарубіжні філії функцій контролю за банківською діяльністю, тощо.
 
НОВИНИ