RSS
17 Січень
     
 
Новини АУБ

Інформаційне повідомлення про зустріч Голови Ради АУБ Аржевітіна С.М., Президента Сугоняко О.А., Віце-президента Бондаря В.О. з Головним стратегічним радником Служби Іноземних активів Міністерства Фінансів США (OFAC) паном Адамом Смітом, спеціалістом Служби Іноземних активів Міністерства Фінансів США пані Джесікою МакБрум (Jessica McBroom), Радником Посольства США з Економічних питань Вільямом Лайтінен (William Laitinen), Дипломатом економічного відділу Посольства США Мішель Хойт (Michelle Hoyt), Аташе Міністерства Фінансів США в Києві Вільямом Блок (William Block), Економістом Економічного відділу Посольства США Оксаною Бедратенко.

 

Американські гості поінформували про етапи санкцій, що застосовуються Сполученими Штатами Америки до РФ за її агресію проти України і окупацію Криму, про подальші плани.

 

Керівництво АУБ висловило подяку представникам США за підтримку боротьби українського народу за незалежність України, а також поінформували про стан банківської системи України та вплив санкцій США на Росію. Президент АУБ зробив акцент на тому, що Сполучені Штати Америки запровадили і санкції проти Януковича та його спільників, а нинішня влада України неспроможна зробити такий крок.

 

Обговорювалися також питання банківського супроводу експортно-імпортних відносин, суб’єктів господарювання, проблемні питання торгового фінансування.

 

Представники Асоціації українських банків висловили впевненість в успішному подоланні і військової агресії Росії, економічної і банківської кризи, хоч найближчий час буде важким.

 

Зустріч була змістовною для її учасників і тривала більше однієї години.
 
НОВИНИ