RSS
19 Листопад
     
 
Новини АУБ
Прес-реліс

Конференція «Український малий та середній бізнес як рушійна сила виходу з економічної кризи»

Дата проведення:12 березня 2015 р.

Початок зустрічі: 15:00
Місце проведення: м. Київ,виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»,вул. Салютна, 2б


Криза в економіці України відчутно вдарила по меблевій галузі. У пошуках «засобів виживання» для власного бізнесу ми знаходимо і пропозиції для економіки країни в цілому. Представники бізнесу та галузевих асоціацій об’єднались у вирішенні питань, що турбують представників різних галузей бізнесу України з ініціативою направити відкритого листа Уряду та Президенту України з конкретними пропозиціями щодо плану дій стосовно покращення та стабілізації економічної ситуації в країні та бізнес-клімату в цілому.


Український малий та середній бізнес є основним рушійним елементом економіки, але на сьогодні він є абсолютно незахищеним.

За минулий рік український уряд мало що зробив для зміцнення його позицій – отже, перед нами стоїть завдання запропонувати дієві рішення для того, щоб українська економіка запрацювала. Адже вітчизняна меблева галузь має всі шанси стати локомотивом української економіки – за прикладом Польщі, де меблеве виробництво створює 8% польського ВВП.


Під час конференції плануються виступи:

- Олександра Сугоняко, Президента Асоціації Українських Банків з докладом на тему: «Що сталось із гривнею у «чорну п’ятницю» або стан української економіки через призму життєдіяльності банківської системи»

- Віталія Івахова, бізнес-тренера, творця компанії «100% ІНТЕР`ЄР» та виробничого підприємства «ІНЖЕНЕР», творця колекції «First Family». Тема доповіді - «Тимчасовий перехід від опосередкованих (корумпованих податків ПДВ та податку на прибуток) на систему прямого оподаткування»

- Олексія Пристаї, проректора з науково-педагогічної роботи Національного лісотехнічного університету України, к.т.н., Заслуженого будівельника України на тему: «Стан меблевої галузі в Україні та шляхи її виводу на світовий рівень. «Починати треба з освіти».

- Андрія Завальнюка, президента Української Асоціації Меблевиків з Пропозицією підписання за результатами конференції відкритого звернення до Президента, Уряду та Національного банку України.Контактна особа – Аліна Смишляк (pr-менеджер Асоціації УАМ):

тел.: +38 (067) 504 64 54

e-mail: office@uafm.com.ua


 
НОВИНИ