RSS
14 Грудень
     
 
Архів
ISACA відкриває офіційне відділення в Україні

27-го травня 2009 року Правлінням та Президентом ISACA International було затверджено повноваження відповідного Організаційного Комітету і офіційно створено ISACA Kyiv Chapter.
Цим рішенням затверджуються статут відділення, склад правління та президент, що попередньо були обрані одностайним рішенням Зборів місцевих членів ISACA
International.
Робота по створенню офіційного відділення велась впродовж останніх 3-х років. До Організаційного комітету входили місцеві представники бізнесу та ІТ із організацій як приватного так і державного сектору. Невід'ємну роль у його створенні також відіграли ІТ спільнота та члени ISACA International, які з цього моменту включені до складу членів Київського відділення.
Членами правління ISACA Kyiv Chapter є:
 Михайло Лопатін – Президент
 Геннадій Чуприков – Секретар
 Ірина Івченко – Віце-президент із Інформаційної Безпеки
 Тетяна Лебединець – Віце-президент із IT-Аудиту
 Олексій Янковський – Віце-президент із ІТ-управління
 Ольга Томаш – Казначей
 Андрій Лисюк – Директор із питань Сертифікацій
ISACA (http://www.isaca.org) є всесвітньовідомою організацією з розробки методологій та стандартів в галузі управління, аудиту і безпеки інформаційних технологій (ІТ). Асоціація об'єднує більше 50,000 членів в 170-ти країнах, є співавтором поширеного у всьому світі стандарту з ІТ-управління CobiT, а також учасником багатьох інших методологічних проектів в області ІТ.
Місією Київського відділення ISACA є просунення та запровадження зрілих процесів ІТ-управління в Україні заради забезпечення довіри користувачів та організацій до надійності інформаційних систем та їхньої цінності. Напрацювання та експертиза мережі більш ніж 170 відділень ISACA у всьому світі дозволить залучити досвід країн із набагато більш розвиненою культурою ІТ управління.
Київське відділення ISACA ставить за мету забезпечити розвиток української професійної ІТ спільноти та забезпечити можливість незаангажованого спілкування між фахівцями як ІТ так і бізнесового середовища.
Серед основних завдань також стоятиме поширення сертифікацій CISA/CISM/CGEIT, що їх пропонує ISACA, а також забезпечення відповідної підготовки.
Відділення буде домагатися своїх цілей із урахуванням необхідності розвитку зрілого ІТ управління у всіх галузях економіки, необхідності розвитку відповідної законодавчої бази, забезпечення платформи для ефективного отримання знань, а також усунення надлишкової комерціалізації процесу обміну досвідом, що склалася на даний момент.

З будь-яких питань, пов'язаних із діяльністю ISACA Kyiv Chapter просимо звертатись до офіційної електронної адреси office@isaca.org.ua . Офіційний сайт http://www.isaca.org.ua .
Правління висловлює щиру подяку всім, хто всіляко підтримував ініціативу зі створення Київського відділення, зокрема Андрію Третяку, Руслану Божко, Дмитру Сергієнку, Ганні Смирновій та багатьом іншим.

З повагою,
Правління
ISACA Kyiv Chapter
ISACA: Serving IT Governance Professionals - www.isaca.org
ITGI: Leading the IT Governance Community - www.itgi.org
Пошук
НОВИНИ